O nas

O firmie

Nasza firma to zaspól pasjonatów, którzy swoim doświadczeniem przez 24 godziny na dobę, przez 5 dni w tygodniu wspierają każdy etap realizacji Twojego zamówienia.

Na czym pracujemy

Druk offsetowy - gwarancja jakości
Nasz park technologiczny wyposażony jest w cztery maszyny drukujące. Naszą dumą są dwie maszyny Heidelberg XL: 162-4-LX a 162-5-LX, które pozwalają, w ciągu godziny, zadrukować 30 000 arkuszy formatu 1610x1190 mm. Sprawne funkcjonowanie zapewniają również dwie pełnoformatowe maszyny drukujące Heidelberg. Jako jedna z niewielu drukarń, możemy w ciągu tylko jednej doby, wydrukować ulotki formatu A6 w ilości przewyższającej liczbę mieszkańców Polski. Posiadamy w pełni wyposażoną i nowoczesną introligatornię, gdzie procesy szycia, sztancowania, falcowania i klejenia odbywają się pod czujnym okiem operatorów. To wszystko sprawia, że nasza drukarnia działa sprawnie, jest nieustannie gotowa na nowe wyzwania i doskonale przygotowana do obsługi zleceń online.

Druk cyfrowy na różnych podłożach
Przy druku cyfrowym, wykorzystujemy kilkanaście ploterów solwentowych oraz z technologią UV, które pozwalają nam sprawnie realizować zlecenia reklamowe na takich podłożach jak: folie, banery, siatki.